Pomożemy Ci w prosty sposób uniezależnić się od rosnących cen energii.

Zapewniamy kompleksową obsługę całego procesu inwestycji: począwszy od przeprowadzenia audytu energetycznego i ustalenia mocy instalacji, wykonania technicznego oraz elektrycznego, doboru dedykowanych do projektu i warunków elementów instalacji, poprzez dostawę wymaganych komponentów, profesjonalny montaż modułów PV zgodny z wymaganiami Urzędu Dozoru Technicznego oraz Stowarzyszenia Elektryków Polskich. W ramach kompleksowej obsługi zapewniamy formalności związane z przyłączem do sieci, przygotowujemy pełną dokumentację projektową i techniczną dla operatora energetycznego oraz dla naszego Klienta. Organizujemy kredytowanie oraz leasing u nas w biurze gdyż posiadamy przedstawicielstwa kilku banków i instytucji finansowych. Uzyskujemy dla naszych Klientów wszelkie możliwe dofinansowania oraz dostępne dotacje w danej chwili na montaż instalacji fotowoltaicznych.

Przy wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych wykorzystujemy konstrukcje firmy Corab Sp. z o.o jednej z najlepszych firm na rynku europejskim której jesteśmy Partnerem.

fotowoltaika radom montaż

Ponieważ naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości wykonanych instalacji fotowoltaicznych w związku z tym wszystkie elementy wchodzące w skład montowanych przez nas instalacji posiadają sprawdzone atesty i certyfikaty. Nie korzystamy z tanich i niskich jakościowo rozwiązań pochodzących od nieznanych producentów. Zakładamy, że każda nasza instalacja jest inwestycją na długie bezawaryjne lata pracy. Mamy wieloletnie doświadczenie co gwarantuje naszym Klientom serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W zależności od instalacji wybieramy producentów takich jak: Risen Energy, JA Solar, Jinko Solar, Q-Cells, Bruk-Bet, Sharp, SolarEdge, Fronius, SofarSolar, Huawei.

Wśród stosowanych komponentów kluczowa jest jakość wykonania. Stosujemy złączki oraz okablowanie odporne na promieniowanie słoneczne. Każda wykonana instalacja posiada odpowiednie zabezpieczenia nadprądowe oraz przepięciowe. Stosujemy też zabezpieczenia po obu stronach instalacji czyli od strony paneli tak zwanej stało prądowej DC oraz od strony falownika czyli od strony prądu przemiennego AC. Stosowane przez naszą firmę inwertery/falowniki oraz panele fotowoltaiczne pochodzą z polskiej dystrybucji – co daje pewność realizacji ewentualnych napraw gwarancyjnych, których dokonujemy osobiście lub w nich aktywnie pośredniczymy.

fotowoltaika radom słowackiego

Posiadamy stacjonarne biuro projektowe gdzie klient może na bieżąco obserwować proces projektowania jego instalacji poprzez sprzężenie rzutnika z naszymi komputerami. Projektowania dokonujemy w naszym biurze poprzez oglądanie zdjęć satelitarnych nieruchomości na której ma być zainstalowana instalacja fotowoltaiczna. Jeśli jest to potrzebne i wymagane to dokonujemy dodatkowo wizji lokalnej obiektu w celu dokładnego sprawdzenia warunków wykonania instalacji.

fotowoltaika radom słowackiego

W projektowaniu wykorzystujemy zawansowane oprogramowanie do fotowoltaiki PVSol posiadamy licencje i dużą biegłość w projektowaniu oraz szacowaniu pozyskanej energii przez nasze instalacje. W naszej pracy realizujemy także pomiary poprzez wykonywanie szczegółowych zdjęć przy użyciu drona.

Firma Fotowolt24.pl korzysta tylko i wyłącznie z własnych ekip monterskich. Każdy z naszych pracowników posiada certyfikat odnawialnych źródeł energii realizowany w Polskiej Akademii Nauk w Krakowie lub w firmie On Sp. z o.o. w Rzeszowie, którego zdobycie wymaga odbycia bardzo kosztownego, trwającego 5-7 dni szkolenia specjalistycznego. Posiadamy uprawnienia SEP (uprawnienia elektryczne do 1 kV) oraz uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego honorowane w całej Europie Zachodniej jako wyznacznik wysokiego poziomu wiedzy z dziedziny fotowoltaiki dopuszczający do wykonania instalacji. Nie korzystamy z podwykonawców przy montażu i projektowaniu instalacji ponieważ naszym zdaniem nie gwarantuje to najwyższego poziomu wykonanych usług. Jesteśmy firmą, która nieprzerwanie prowadzi działalność gospodarczą od 1997 roku co daje gwarancje rzetelnego wykonywania zlecenia. W przypadku jakichkolwiek problemów z oprogramowaniem inwerterów lub z samą instalacja (choćby bezpiecznikami) jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów nieustannie i w bardzo krótkim czasie.

fotowoltaika radom panele

Spełniając oczekiwania Klientów oferujemy pełną pomoc w zakresie pozyskiwania dodatkowych źródeł finansowania w formie dotacji rządowych, kredytów inwestycyjnych lub leasingów na tworzenie systemów wykorzystujących OZE.

Wybierając naszą firmę macie pewność kompleksowej i rzetelnej obsługi, a przede wszystkim profesjonalnie wykonanej instalacji fotowoltaicznej skrojonej idealnie pod Wasze potrzeby